Bugun...Rektör Prof.Dr. M.Niyazi Eruslu ve Heyetinin Çınarcık Ziyaretleri
Tarih: 13-04-2016 17:18:25 + -


Yalova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. M.Niyazi Eruslu ve beraberindeki heyet Yalova'nın Çınarcık ilçesinde bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulundu. Çıanrcık temasları kapsamında ilk olarak Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt'u makamında ziyaret eden Rektör Prof. Eruslu ve heyeti Başkan Kurt'a Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu'na olan ilgisi ve destekleri için teşekkürlerini sundu.

facebook-paylas
Tarih: 13-04-2016 17:18

Rektör Prof.Dr. M.Niyazi Eruslu ve Heyetinin Çınarcık Ziyaretleri

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt'da ziyaretlerinden dolayı Rektör Prof. Eruslu ve beraberindekilere  teşekkür etti. Çınarcık Meslek Yüksekokulu'nun Çınarcık'ın gelişimine ve ekonomisine önemli katkılar sunduğunun altını çizen Başkan Kurt, Çınarcık Belediyesi olarak Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yükskekokulu'na olan desteklerinin artarak devam edeceğini bildirdi. Yalova Üniveritesi ile Çınarcık Belediyesi arasında üniversitenin ve ilçenin gelişimine katkılar sunabilecek müşterek projelerin neler olabileceğinin görüşüldüğü ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve başarı temennilerinin ardından sona erdi.  
Çınarcık Belediyesi'nin ardından temaslarına devam eden heyet daha sonra Çınarcık Devlet Hastanesini ziyaret etti.  Çınarcık Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ramazan Han'ı ve Hastane Müdürü Abdullah Beyaz'ı  ziyaret  eden Rektör Prof. Eruslu ve heyeti hastane hakkında bilgi aldılar. Rektör Prof. Eruslu burada yaptığı açıklamada Yalova Üniversitesi personelinin büyük bölümünün Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmeti için Çınarcık Devlet Hastanesi'ni tercih ettiğini ve tedavilerini burada yaptırmaktan son derece memnun olduklarını belirtti. Rektör Prof. Eruslu ayrıca Çınarcık Meslek Yüksekokulu ve Termal Meslek Yükseokulu'nun öğrencilerinin birçoğunun Çınarcık Devlet Hastanesinde stajlarını verimli bir şekilde yaptıklarını ve öğrencilerin burada staj yapmaktan memnun olduklarını ifade ederek destekleri için hastane yönetimine teşekkür etti. Çınarcık Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ramazan Han ve Hastane Müdürü Abdullah Beyaz'da ziyaretleri için Rektör Prof. Eruslu ve heyetine teşekkür ederek Çınarcık Devlet Hastanesi bünyesinde Yalova Üniversitesi öğrencilerinin görev yapmasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Yapılan görüşmlerin ardından Rektör Prof. Eruslu ve heyeti Çınarcık'tan ayrıldı. 
Kaynak: sarıyıldız yalova haberleri

Editör: süleyman sarıyıldız

Bu haber 1129 defa okunmuştur.

Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • TERMAL
  TERMAL
 • YALOVA KIŞ RESİMLERİ
  YALOVA KIŞ RESİMLERİ
 • YÜRÜYEN KÖŞK RESİMLERİ
  YÜRÜYEN KÖŞK RESİMLERİ
 • YALOVA RESİMLERİ
  YALOVA RESİMLERİ
 1. TERMAL
 2. YALOVA KIŞ RESİMLERİ
 3. YÜRÜYEN KÖŞK RESİMLERİ
 4. YALOVA RESİMLERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Öteki Gündem - Gıda Mi Zehir Mi
  Öteki Gündem - Gıda Mi Zehir Mi
 • Öteki Gündem - Soframızdaki Deccali Güçler
  Öteki Gündem - Soframızdaki Deccali Güçler
 • muhsin başkan
  muhsin başkan
 1. Öteki Gündem - Gıda Mi Zehir Mi
 2. Öteki Gündem - Soframızdaki Deccali Güçler
 3. muhsin başkan
VİDEO GALERİ
YUKARI